категорії: блоґ-запис

Конкурс есе про довіру. Переможцю - подорож до Швейцарії

Призи вручатиме Раджмохан Ганді

теґи: Ганді, довіра, есе, конкурс

Конкурс пройде в Україні напередодні «Тижня довіри», що триватиме з 16 по 23 квітня. Автор  найцікавішої, зворушливої історії  відвідає містечко Ко, Швейцарія.

У рамках «Тижня довіри», що триватиме вперше, до Києва  приїде Раджмохан Ганді – онук відомого у всьому світі ідеолога і лідера національно-визвольного руху Індії Махатми Ганді.

Саме він вручить  головний приз, а також спеціальні нагороди ще двом конкурсантам.

Довіра, як і  радість або смуток передається  лише поглядом, жестом, усмішкою. Та саме слова допомагають переконати інших  у тому, що довіра – запорука розуміння  і поваги.

Ви втрачали довіру? Розчаровувати, але знаходили  в собі сили знову вірити людям?   Розкажіть свою історію, про те, чому довіряти не тільки можна, але й потрібно.  

Надсилайте свою розповідь на ел.адресу essaytrust@gmail.com до 10 квітня 2010 року. У листі обов'язково вкажіть ім'я, прізвище, контактний телефон, місто, вік.

П'ять кращих, на думку журі, історій будуть опубліковані для народного голосування.   
Обсяг: не більше 400 слів (5 тыс.знаков). Вимога до текстів: зворушливо до сліз, щиро і переконливо, може застосовуватися для наслідування :) 

Переможці конкурсу будуть оголошені 21 квітня 2010. Вони отримають запрошення  на урочистий прийом, який відбудеться 21 квітня в  межах «Тижня довіри» за участю  Раджмохана Ґанді та українських громадських діячів та отримають наступні призи:  

1 місце: можливість поїхати в міжнародний конференц-центр в Ко, Швейцарія, місце побудови довіри Франції та Німеччини після ІІ Світової війни, що розташований у серці Альп.

2 місце: книга Раджмохана Ґанді «Махатма: Історія людини, її народу й імперії».

3 місце: cпеціальний приз від від інформаційного спонсора. 

Докладніше на GandiInUkraine.livejournal.com